For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 3:46:14 PM
88'
Burnley Burnley FC 1:1 Sheffield United Sheffield Utd.
Line-ups Newcastle Newcastle United 4:15 PM West Ham United West Ham
Matchday 33
Liverpool Liverpool FC 6:30 PM Aston Villa Aston Villa
Matchday 33
Southampton Southampton FC 9:00 PM Manchester City Man City
44' Athletic Athletic Bilbao 0:0 Real Madrid Real Madrid
Matchday 34 Espanyol RCD Espanyol Barcelona 6:00 PM CD Leganés CD Leganés
Matchday 34 CA Osasuna CA Osasuna 8:30 PM Getafe CF Getafe
Matchday 34 Villarreal Villarreal CF 11:00 PM FC Barcelona FC Barcelona
Matchday 30
Inter Inter Milan 6:15 PM Bologna FC 1909 Bologna
Matchday 30 Cagliari Calcio Cagliari Calcio 8:30 PM Atalanta BC Atalanta
Matchday 30 Parma Parma Calcio 1913 8:30 PM ACF Fiorentina Fiorentina
Matchday 30 Udinese Calcio Udinese Calcio 8:30 PM Genoa CFC Genoa
Matchday 30 Brescia Brescia Calcio 8:30 PM Hellas Verona Hellas Verona
Matchday 30 Sampdoria UC Sampdoria 8:30 PM SPAL SPAL
Matchday 30
SSC Napoli SSC Napoli 10:45 PM AS Roma AS Roma
Line-ups Ufa FK Ufa 4:30 PM Ural Yekaterinburg Ural
Matchday 26 Rubin Kazan Rubin Kazan 6:30 PM FK Orenburg Orenburg
Matchday 26 Krasnodar FK Krasnodar 8:30 PM Zenit St. Petersburg Zenit S-Pb
Matchday 32
LASK LASK 6:00 PM Red Bull Salzburg RB Salzburg
Matchday 32
Wolfsberger AC Wolfsberger AC 6:00 PM Rapid Vienna Rapid Vienna
Matchday 32
Sturm Graz SK Sturm Graz 6:00 PM TSV Hartberg TSV Hartberg
Matchday 28
FC Luzern FC Luzern 5:00 PM FC Thun FC Thun
Matchday 28
FC St. Gallen FC St. Gallen 1879 5:00 PM FC Sion FC Sion
Matchday 28
BSC Young Boys BSC Young Boys 5:00 PM FC Lugano FC Lugano
Matchday 30
Kasimpasa Kasimpasa 6:30 PM Sivasspor Sivasspor
Matchday 30 Konyaspor Konyaspor 9:00 PM Caykur Rizespor C. Rizespor
Matchday 30
Galatasaray Galatasaray SK 9:00 PM Trabzonspor Trabzonspor
Matchday 6 Astra Giurgiu Astra Giurgiu 8:00 PM CFR Cluj CFR Cluj
Matchday 8 CSM Poli Iași CSM Politehnica Iași 3:1 Sepsi Sf. Gheorghe Sepsi Sf. Gh.
Matchday 8 Ac. Clinceni Academica Clinceni 5:00 PM FC Dinamo Bucharest Dinamo Bucarest
Matchday 7 Desna Desna Chernigiv 5:00 PM Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka
Matchday 7 Zorya Lugansk Zorya Lugansk 7:30 PM FK Oleksandriya FK Oleksandriya
Matchday 7 Olimpik Donetsk Olimpik Donetsk 7:30 PM SK Dnipro-1 SK Dnipro-1
45' Nordsjaelland FC Nordsjaelland 0:0 FC Midtjylland FC Midtjylland
Matchday 31 Aalborg BK Aalborg BK 7:00 PM Bröndby IF Bröndby IF
Matchday 31 Aarhus GF Aarhus GF 9:00 PM FC Copenhagen FC Copenhagen
Matchday 31 Hobro IK Hobro IK 5:00 PM Randers FC Randers FC
Matchday 33 Hajduk Split HNK Hajduk Split 7:55 PM NK Osijek NK Osijek
Matchday 33 HNK Rijeka HNK Rijeka 10:05 PM GNK Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
Matchday 2 IF Gnistan IF Gnistan 6:30 PM FF Jaro FF Jaro
Matchday 2 Mikkelin Mikkelin Palloilijat 6:30 PM Kokkolan Pallo-Veikot Kokkolan PV
Line-ups Pogon Szczecin Pogon Szczecin 4:00 PM Jagiellonia Bialystok Jagiellonia
Matchday 34 Piast Gliwice Piast Gliwice 6:30 PM Slask Wroclaw Slask Wroclaw
Matchday 31 NK Triglav NK Triglav Kranj 6:00 PM NK Olimpija Ljubljana NK Olimpija
Matchday 31 NK Maribor NK Maribor 9:15 PM NS Mura NS Mura
Matchday 3 Júbilo Iwata Júbilo Iwata 1:1 Fagiano Okayama Fagiano Okayama
Matchday 3 Tochigi SC Tochigi SC 1:1 Tokyo Verdy Tokyo Verdy
Matchday 3 Reno. Yamaguchi Renofa Yamaguchi 0:3 Ehime FC Ehime FC
Matchday 2 Vanr. Hachinohe Vanraure Hachinohe 2:0 Iwate Grulla Morioka Iwate Grulla M.
Matchday 2 Nagano Parceiro Nagano Parceiro 3:1 azul claro Numazu a. cl. Numazu
Matchday 2 Yokohama SCC Yokohama Sports & Culture Club 3:4 Kataller Toyama Kataller Toyama
Matchday 2 G. Osaka U23 Gamba Osaka U23 0:0 Cerezo Osaka U23 C. Osaka U23
Matchday 2 Gainare Tottori Gainare Tottori 2:3 FC Gifu FC Gifu
Matchday 2 Kagoshima Utd. Kagoshima United 1:0 Kamatamare Sanuki Kamatam. Sanuki
Matchday 5 Ni.St. Kamaishi Nippon Steel Kamaishi 5:3 Morioka Zebra Morioka Zebra
Matchday 4 KA Akureyri KA Akureyri 7:00 PM Breidablik Kópavogur Breidablik
Matchday 4 Hafnarfjördur FH Hafnarfjördur moved Stjarnan Gardabaer Stjarnan
Matchday 18 TB Rowdies Tampa Bay Rowdies moved Saint Louis FC St. Louis FC
Matchday 18 Pittsburgh Pittsburgh Riverhounds SC moved North Carolina FC North Carolina
Matchday 18 Charlotte Ind. Charlotte Independence moved Memphis 901 FC Memphis 901
Matchday 10 Seongnam FC Seongnam FC 0:4 Pohang Steelers Pohang Steelers
Matchday 10 Sangju Sangmu Sangju Sangmu 1:0 Jeonbuk Hyundai Motors Jeonbuk Motors
Matchday 10 Gwangju FC Gwangju FC 2:4 Daegu FC Daegu FC
Matchday 7 Gangneung City Gangneung City 1:1 Daejeon Korea Railroad Daejeon KoRail
Matchday 9 FC Anyang FC Anyang 1:2 Jeju United Jeju Utd.
Semi-Finals Flamengo Clube de Regatas do Flamengo 10:00 PM Volta Redonda Futebol Clube (RJ) Volta Redonda
Semi-Finals Fluminense Fluminense Football Club 10:00 PM Botafogo Rio de Janeiro Botafogo
Matchday 26 Young Violets Young Violets Austria Wien 1:0 Grazer AK 1902 Grazer AK 1902
Matchday 26 SKU Amstetten SKU Amstetten 9:25 PM Floridsdorfer AC FAC
84'
Swansea Swansea City 2:0 Sheffield Wednesday Sheff Wed
Line-ups Middlesbrough Middlesbrough FC 4:00 PM Queens Park Rangers QPR
Matchday 41
West Brom West Bromwich Albion 5:00 PM Hull City Hull City
Matchday 16 LC Sailors Lion City Sailors moved Hougang United FC Hougang Utd.
Second Round Pontedera US Città di Pontedera 0:3 Novara Calcio 1908 Novara
Second Round Südtirol FC Südtirol 9:00 PM US Triestina Triestina
Second Round Alessandria US Alessandria Calcio 1912 9:30 PM Robur Siena Siena
Second Round Ternana Ternana Calcio 9:30 PM Calcio Catania Catania
Second Round Padova Calcio Padova 9:45 PM Feralpisalò Feralpisalò
Second Round Potenza Potenza Calcio 9:45 PM US Catanzaro Catanzaro
Matchday 38 Dep. La Coruña Deportivo de La Coruña 6:00 PM SD Huesca SD Huesca
Matchday 38 UD Las Palmas UD Las Palmas 8:30 PM SD Ponferradina Ponferradina
Matchday 38 Málaga CF Málaga CF 8:30 PM Albacete Balompié Albacete
Matchday 38 Alcorcón AD Alcorcón 10:45 PM CD Lugo CD Lugo
Matchday 30 Gil Vicente Gil Vicente FC 7:00 PM Rio Ave FC Rio Ave FC
Matchday 30 Tondela CD Tondela 9:15 PM FC Famalicão Famalicão
Matchday 30 FC Porto FC Porto 11:30 PM Belenenses SAD Belenenses SAD
Matchday 32 Hatayspor Hatayspor 5:30 PM Keciörengücü Keciörengücü
Matchday 32 Giresunspor Giresunspor 5:30 PM Büyüksehir Belediye Erzurumspor BB Erzurumspor
Matchday 32 Adana Demirspor Adana Demirspor 8:00 PM Altay SK Altay SK
Matchday 32 Osmanlispor Osmanlispor FK 8:00 PM Ümraniyespor Ümraniyespor
89' Hvidovre IF Hvidovre IF 1:1 HB Köge HB Köge
Matchday 29 Skive IK Skive IK 4:00 PM FC Fredericia FC Fredericia
Matchday 6 Sandefjord Sandefjord Fotball 7:00 PM Sarpsborg 08 FF Sarpsborg 08
Matchday 6 Molde FK Molde FK 7:00 PM Mjøndalen IF Mjøndalen
Matchday 6 Bodø/Glimt FK Bodø/Glimt 7:00 PM SK Brann SK Brann
Matchday 6 Odds BK Odds BK 7:00 PM FK Haugesund Haugesund
Matchday 6 Strømsgodset Strømsgodset IF 7:00 PM Kristiansund BK Kristiansund BK
Matchday 6 Stabæk Fotball Stabæk Fotball 9:30 PM Rosenborg BK Rosenborg BK
Matchday 30 Podbeskidzie Podbeskidzie Bielsko-Biala 4:2 Radomiak Radom Radomiak
Matchday 30 Termalica Bruk-Bet Termalica Nieciecza 4:10 PM Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn
Matchday 30 Wigry Suwalki Wigry Suwalki 6:40 PM GKS 1962 Jastrzebie GKS Jastrzebie
Matchday 30 Olimpia Grudz. Olimpia Grudziadz 7:00 PM GKS Belchatow GKS Belchatow
Matchday 32 Ofspor Ofspor 1:00 AM Büyükcekmece Tepecik Spor Tepecik Spor
Matchday 32 Bld Derince Belediye Derince Spor 1:00 AM Kozan Spor FK Kozan Spor FK
Matchday 32 Turgutluspor Turgutluspor 1:00 AM Karsiyaka Karsiyaka
Matchday 32 Cizre Spor Cizre Spor 1:00 AM Erbaaspor Erbaaspor
Matchday 32 Fethiyespor Fethiyespor 1:00 AM 1877 Alemdag Spor 1877 Alemdag
Matchday 32 Payasspor Payasspor 1:00 AM Fatsa Belediyespor Fatsa Belediye
Matchday 32 Elazig Bld FK Elazig Belediye Spor FK 1:00 AM Kemerspor 2003 Kemerspor 2003
Matchday 32 Agri 1970 Spor Agri 1970 Spor 1:00 AM Esenler Erokspor Erokspor
Matchday 32 Gölcükspor Gölcükspor 1:00 AM Batman Petrolspor Batman Petrol
Matchday 32 Karacabey Bld Karacabey Belediye Spor 1:00 AM Somaspor Somaspor
Matchday 32 Adivar SK Halide Edip Adivarspor 1:00 AM Nazilli Belediyespor Nazilli Bld.
Matchday 32 Yozgatspor 1959 Yozgatspor 1959 FK 1:00 AM Muglaspor Muglaspor
Matchday 32 Nevsehir Bld Nevsehir Belediye Spor 1:00 AM Bayrampasa Spor Bayrampasa
Matchday 32 Modafen Modafen 1:00 AM Altindag Belediye Spor Altindag Bld
Matchday 32 M.Yesilyurt Bld Malatya Yesilyurt Belediyespor 1:00 AM 1954 Kelkit Belediyespor 1954 Kelkit Bld
Matchday 32 Diyarbekir Spor Diyarbekir Spor 1:00 AM Pazarspor Pazarspor
Matchday 32 Osmaniyespor FK Osmaniyespor FK 1:00 PM Darica Genclerbirligi Darica GB
Matchday 10 NTUPES National Taiwan University of PE & Sports 2:3 Hang Yuen Hang Yuen
Matchday 10 Taipei Tatung Taipei City Tatung 1:0 Taichung Futuro Taichung Futuro
Matchday 10 Taipei R. Lions Taipei Red Lions 0:1 Taiwan Steel Taiwan Steel
Matchday 10 Ming Chuan Univ Ming Chuan University 0:3 Taiwan Power Company Taiwan Power
Matchday 8 Quang Nam FC Quang Nam FC 2:1 Song Lam Nghe An FC SL Nghe An FC
Matchday 8 Hai Phong FC Hai Phong FC 0:2 Sai Gon FC Sai Gon FC
28' VIETTEL FC VIETTEL FC 0:0 Hanoi FC Hanoi FC
Matchday 23 FC Nassaji M. FC Nassaji Mazandaran moved Foolad FC Foolad
Matchday 23 Naft M.I.S F.C. Naft Masjed Soleyman FC 7:30 PM Machine Sazi Tabriz Machine Sazi
Matchday 23 Saipa FC Saipa FC 7:30 PM Sepahan FC Sepahan